Про звернення обласної ради щодо фінансування коштів з резервного фонду державного бюджету


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Друга сесія)

РІШЕННЯ

від 23.12.2020. № 13-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про звернення обласної ради
щодо фінансування коштів
з резервного фонду
державного бюджету

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Схвалити звернення обласної ради до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ю. Арістова та Міністра фінансів України С. Марченка щодо фінансування коштів з резервного фонду державного бюджету (додається).
  2. Звернення надіслати Прем’єр-міністру України Д. Шмигалю, Голові Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ю. Арістову та Міністру фінансів України С. Марченку.
  3. Текст звернення оприлюднити на інтернет-сторінці обласної ради та в інших засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Н. Іванів).

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич


 

Додаток
до рішення обласної ради
від 23.12.2020. № 13-2/2020

 

Прем’єр-міністру України
Д. Шмигалю

Голові Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Ю. Арістову

Міністру фінансів України
С. Марченку

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2020 року № 1386-р “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Івано-Франківської області” передбачено кошти в сумі 262,8 млн. гривень.

Згідно вимог п. 2 зазначеного розпорядження Івано-Франківською облдержадміністрацією погоджено з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством фінансів України Перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року, та організовано роботи щодо відпрацювання документів, необхідних до початку проведення відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах.

Станом на 22 грудня поточного року кошти з резервного фонду державного бюджету надійшли в сумі 87,6 млн. гривень, що складає 33,3 відсотка до передбаченої суми. Розпорядниками коштів проводяться роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та подаються на реєстрацію в органи казначейської служби договори по виконанню робіт.

Враховуючи обмежені терміни виконання робіт у зв’язку із закінченням відповідного бюджетного періоду та зимові погодні умови, просимо дофінансувати з резервного фонду державного бюджету кошти в сумі
175,1 млн. гривень для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року на території Івано-Франківської області.

Прийнято на другій сесії
Івано-Франківської обласної ради
восьмого демократичного скликання
23 грудня 2020 року

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]