Про стан захворюваності, вакцинації та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в області


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

  

від 23.04.2021. № 130-6/2021
м. Івано-Франківськ

Про стан захворюваності,
вакцинації та поширення
коронавірусної інфекції
COVID-19 в області

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію про стан захворюваності, вакцинації та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в області, обласна рада   

вирішила:

  1. Інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації про стан захворюваності, вакцинації та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в області взяти до уваги.
  2. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (І. Дмитренко):

2.1. Продовжити систематичний моніторинг стану захворюваності населення області на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, завантаження ліжкового фонду та якості лікувально-діагностичного процесу.

2.2. Завершити до 1 серпня 2021 року облаштування централізованого підведення кисню до стаціонарних ліжок у закладах, визначених для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу, та їх дооснащення  необхідним медичним обладнанням.

2.3. Вжити заходів щодо ефективної діяльності мобільних бригад та пунктів щеплення з метою  забезпечення  вакцинальної кампанії проти COVID-19.

З. Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення громадян області можливістю отримання щеплення проти COVID-19 якісними вакцинами, сертифікованими у Європейському союзі.

  1. Забезпечити повноцінну виплату до 300-відсоткових надбавок до заробітної плати медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]