Про продовження терміну дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Івано-Франківської обласної ради”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

 

від 13.12.2019. № 1307-33/2019
м. Івано-Франківськ

 

 

Про продовження терміну дії
контракту з директором
комунального некомерційного
підприємства Обласна клінічна
стоматологічна поліклініка
Івано-Франківської обласної ради”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву директора  комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Івано-Франківської обласної ради” Рудка Ігоря Васильовича від 16.10.2019 року, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити термін дії контракту від 01 грудня 2014 року, укладеного з директором комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Івано-Франківської обласної ради” Рудком Ігорем Васильовичем, на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк) та з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]