Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.02.2021 № 70-4/2021 «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2021 році»


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.04.2021. № 134-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 19.02.2021
№ 70-4/2021 «Про фінансування
природоохоронних заходів з
обласного фонду охорони
навколишнього природного
середовища за рахунок планових
надходжень у 2021 році»

 

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку природоохоронних заходів для здійснення фінансування за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році, затвердженого рішенням обласної ради від 19.02.2021 № 70-4/2021 (далі – Перелік), а саме:

1.1. Назву розпорядника коштів «Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації» замінити на «Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації».

1.2. По розпоряднику коштів «Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації»:

– у пункті 1 Переліку цифри «500,0» замінити цифрами «210,0»;

– у пункті 9 Переліку цифри «1865,0» замінити цифрами «865,0»;

– у пункті 12 Переліку цифри «1414,528» замінити цифрами «2414,528»;

– доповнити Перелік природоохоронним заходом 12(1) такого змісту:

«12(1) «Відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану потічка «Безіменний» в межах вулиці Чорновола в с. Креховичі Брошнів-Осадської селищної територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області)» – 290,0 тис. гривень».

1.3. У пункті 17 Переліку назву природоохоронного заходу «Реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк пам’яті борцям за Незалежність України» замінити на «Реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк пам’яті борцям за Незалежність України» на території смт. Більшівці Більшівцівської селищної ради Івано-Франківської області».

1.4. У пункті 43 Переліку назву природоохоронного заходу «Придбання обладнання для роздільного збору побутових відходів у спеціально відведених місцях на території Делятинської селищної ради Івано-Франківської області» замінити на «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Прут, урочище Нетеча в с. Заріччя Делятинської селищної ради (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)».

1.5. У пункті 58 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво каналізаційних мереж в с. Вістова Калуської міської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Проведення заходів від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу по вул. Лісова в с. Вістова Калуської міської територіальної громади Івано-Франківської області».

1.6. По субвенціях, передбачених Косівському міському бюджету:

– у пункті 62 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Річка (біля господарства Бойчука Миколи Васильовича) в селі Соколівка, присілок Річка Косівського району Івано-Франківської області (в т. ч виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Річка біля господарства Бойчука Миколи Васильовича в селі Соколівка, присілок Річка Косівського району Івано-Франківської області»;

– у пункті 63 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Рибниця (біля господарства Мартищук Катерини Василівни) в селі Соколівка, присілок Берківка Косівського району Івано-Франківської області (в т. ч виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Рибниця біля господарства Мартищук Катерини Василівни в селі Соколівка, присілок Берківка Косівського району Івано-Франківської області».

1.7. По субвенціях, передбачених Олешанському сільському бюджету:

– у пункті 74 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегозакріплюючих споруд р. Будзин на території с. Суходіл Олешанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Нове будівництво берегозакріплюючих споруд р. Будзин на території с. Будзин Олешанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)»;

– у пункті 75 Переліку назву природоохоронного заходу «Проведення заходів щодо відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод безіменного потічка в с. Сокирчин на території Олешанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області» замінити на «Нове будівництво берегозакріплюючих споруд безіменного потічка в с. Сокирчин Олешанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)».

1.8. У пункті 80 Переліку назву природоохоронного заходу «Придбання спецмашини для збору та перевезення  побутових відходів на території Отинійської селищної ради територіальної громади Івано-Франківської області» замінити на «Придбання спецтехніки для збору та перевезення  побутових відходів на території Отинійської селищної ради територіальної громади Івано-Франківської області».

1.9. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, а саме:

– зменшити призначення:

по субвенції Городенківському міському бюджету на 343,3 тис. гривень, вилучивши з Переліку пункт 39, відповідно у позиції «Всього» цифри «1666,8» замінити цифрами «1323,5»;

по субвенції Пасічнянському сільському бюджету на 160,0 тис. гривень, замінивши у пункті 84 Переліку цифри «510,0» цифрами «350,0», відповідно у позиції «Всього» цифри «510,0» замінити цифрами «350,0»;

– збільшити призначення:

по розпоряднику коштів «Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації» на 299,0 тис. гривень, доповнивши Перелік природоохоронним заходом 12(2) такого змісту:

«12(2) «Роботи пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою (реконструкція) водойми по вул. Незалежності в с. Тишківці Городенківської міської ради Івано-Франківської області (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області)» – 299,0 тис. гривень»;

– у позиції «Всього» по розпоряднику коштів «Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації» цифри «18078,438» замінити цифрами «18377,438»;

по субвенції Делятинському селищному бюджету на 160,0 тис. гривень, замінивши у пункті 43 Переліку цифри «240,0» цифрами «400,0», відповідно у позиції «Всього» цифри «2622,0» замінити цифрами «2782,0»;

по субвенції Чернелицькому селищному бюджету на 44,3 тис. гривень, замінивши у пункті 112 Переліку цифри «3906,7» цифрами «3951,0», відповідно у позиції «Всього» цифри «3906,7» замінити цифрами «3951,0».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму (С. Басараб).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]