Про надання повноважень орендодавця Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка 


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

 

від 20.12.2019. № 1345-33/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про надання повноважень орендодавця
Івано-Франківському обласному
об’єднанню Всеукраїнського
товариства “Просвіта ім. Т. Шевченка   

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 207-5/2016 “Про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи клопотання Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка від 05.11.2019. № 122, обласна  рада

вирішила:

  1. Надати Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка повноваження орендодавця впродовж 2020 року при передачі в оренду на короткий строк (не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди) приміщень Народного дому “Просвіта” на вул. Грушевського, 18 у м. Івано-Франківську для проведення суспільно-політичних та культурно-мистецьких заходів.

Передачу в оренду приміщень здійснювати відповідно до вимог рішень обласної ради з питань оренди майна та за наявності погодження органу охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації.

  1. Кошти, отримані від оренди приміщень Народного дому “Просвіта”, після відрахування до державного бюджету податку на додану віртість, залишаються на рахунку Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка та спрямовуються для належного утримання нерухомого майна (проведення поточних та капітальних ремонтів), зміцнення матеріально-технічної бази, а у разі наявної заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги – на її погашення.
  2. Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка щоквартально інформувати обласну раду про надходження та використання коштів від оренди.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).     

  

 

Голова обласної  ради                                                                  Олександр Сич            

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]