Про надання громадській організації “Центр соціальних студій “Інфомісто” згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

 

від 20.12.2019. № 1348-33/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про надання громадській організації
“Центр соціальних студій “Інфомісто”
згоди на здійснення невід’ємних
поліпшень орендованого майна

             

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про охорону культурної спадщини”, Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст  області на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, затвердженого  рішенням  обласної  ради  від  20.09.2019. № 1208-30/2019, враховуючи заяву громадської організації “Центр соціальних студій “Інфомісто” від 14.11.2019 р., з метою належного утримання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, обласна рада

вирішила:

  1. Надати громадській організації “Центр соціальних студій “Інфомісто” згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення першого поверху загальною площею 51,67 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську за наявності письмового дозволу органу культурної спадщини обласної державної адміністрації.
  2. Громадської організації “Центр соціальних студій “Інфомісто” подати:

– графік виконання робіт – управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області;

– інформацію про завершення виконання робіт з поданням копій, підписаних замовником і підрядником, актів приймання виконаних робіт, погоджених комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”, та  документів, що підтверджують оплату зазначених робіт – обласній раді.   

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної  ради                                                                  Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]