Про надання товариству з обмеженою   відповідальністю “Торгова фірма “Галіція” згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

 

від 20.12.2019. № 1349-33/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про надання товариству з
обмеженою   відповідальністю
“Торгова фірма “Галіція” згоди
на здійснення невід’ємних
поліпшень орендованого майна

             

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст  області на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, затвердженого  рішенням  обласної  ради  від  20.09.2019. № 1208-30/2019, враховуючи заяви товариства з обмеженою відповідальністю “Торгова фірма “Галіція” від 25.10.2019. № 02/10 та № 03/10, з метою належного утримання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, обласна рада

вирішила:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Торгова фірма “Галіція” згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих приміщень (літер А) загальною площею 5376,2 кв.м, (літер А1) загальною площею 632,2 кв.м, (літер А2) загальною площею 640,8 кв.м та (літер Е) загальною площею 10,3 кв.м та орендованих приміщень (літер Б) загальною площею 483,5 кв.м, (літер В) загальною площею 311,2 кв.м, (літер Г)  загальною площею 92,2 кв.м та (літер Д) загальною площею 26,3 кв.м на вул. Ботанічній, 28а у м. Івано-Франківську.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Торгова фірма “Галіція” подати:

– графіки виконання робіт – управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області;

– інформацію про завершення виконання робіт з поданням копій, підписаних замовником і підрядником, актів приймання виконаних робіт, погоджених комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”, та  документів, що підтверджують оплату зазначених робіт – обласній раді.   

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

Голова обласної  ради                                                                        Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]