Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 23.04.2021. № 136-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін до обласної
програми підтримки сімей загиблих,
постраждалих учасників Революції
Гідності, учасників бойових дій, осіб,
які перебувають чи перебували у складі
добровольчих формувань, що
утворилися для захисту незалежності,
суверенітету та територіальної
цілісності України, та інших громадян,
які залучалися і брали безпосередню
участь в антитерористичній операції в
районах її проведення, чи у здійсненні
заходів із забезпечення національної
безпеки і оборони, відсічі і стримування
збройної агресії Російської Федерації в
Донецькій та Луганській областях,
забезпеченні їх здійснення,
затвердженої рішенням обласної ради
від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі
змінами)

 

З метою ефективної реалізації обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами) (далі – Програма), поліпшення соціального захисту сімей загиблих під час антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, надання їм всебічної підтримки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку заходів, джерел та обсягів фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами), (далі – Перелік), а саме:

1.1. Доповнити розділ 2 «Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих під час Революції Гідності» Переліку пунктом 2.14. (додається).

1.2. Доповнити розділ 3 «Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення» Переліку пунктом 3.26. (додається).

1.3. Викласти пункт 3.9. «Надання матеріальної допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які померли після демобілізації» Переліку у новій редакції:

«Надання матеріальної допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які померли після демобілізації; сім’ям осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, які померли після демобілізації.

У разі відсутності вищевказаних членів сімей право на допомогу мають особи, які здійснювали поховання».

  1. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) забезпечити координацію роботи з виконання заходів Програми.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

 

Голова обласної ради                                                                                      Олександр Сич


Додаток
до рішення обласної ради
від 23.04.2021. № 136-6/2021

 

 

Перелік заходів, джерела та обсяги фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

Назва замовника: Департамент соціальної політики облдержадміністрації

Назва Програми: обласна програма підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

 

№ з/пНайменування заходуВиконавецьТермін викона-ння, рокиОрієнтовні обсяги фінансування, тис. грн.Очікувані результати
Всьогов т. ч. за джерелами
Держав-ний бюджетОбласний бюджетРайонні і міські  бюджетиІнші дже-рела 
12345678910
2. Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих під час Революції Гідності
2.14.Надання матеріальної допомоги на лікування постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих під час Революції ГідностіДепартамент соціальної політики обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, виконкоми сільських, селищних, міських рад ТГ2021в межах кошто-рисних призна-чень  в межах кошто-рисних призна-ченьПоліпшення соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих під час Революції Гідності
12345678910
3. “Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення”
3.26.Надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил в разі смерті одного з них.

У разі відсутності вищевказаних членів сімей право на допомогу мають особи, які здійснювали поховання

Департамент соціальної політики обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, виконкоми сільських, селищних, міських рад ТГ2021в межах кошто-рисних призна-чень  в межах кошто-рисних призна-ченьПоліпшення соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) під час проведення антитерорис-тичної операції та Операції Об’єднаних Сил

 

 

Директор департаменту соціальної політики
обласної державної адміністрації                                                                    Володимир Корженьовський

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]