Про затвердження обласної комплексної програми “Вшанування в області Року пам’яті депортацій українців у ХХ столітті” на 2020 рік


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять четверта сесія)

РІШЕННЯ

 

від 21.02.2020. № 1407-34/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про затвердження обласної
комплексної програми
“Вшанування в області Року
пам’яті депортацій українців
у ХХ столітті” на 2020 рік

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою пропагування української національної історії, формування політики пам’яті, патріотичного виховання молоді, а також належного вшанування в області 80-ї річниці початку масових депортацій українців Західної України тоталітарним режимом СРСР обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити обласну комплексну програму “Вшанування в області Року пам’яті депортацій українців у ХХ столітті” на 2020 рік (далі – Програма), (додається).
  2. Організацію виконання обласної комплексної програми “Вшанування в області Року пам’яті депортацій українців у ХХ столітті” на 2020 рік покласти на управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (В. Джигіта).
  3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) передбачати кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


Додатки


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]