Про діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 23.04.2021. № 143-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про діяльність комунального
некомерційного підприємства
Обласний госпіталь ветеранів
війни Івано-Франківської
обласної ради

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію про діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”, обласна рада    

вирішила:

  1. Інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації про  діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” взяти до уваги.
  2. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (І. Дмитренко) розробити програму підтримки комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” на 2021-2025 роки з метою якісного лікування, харчування та зубопротезування ветеранів війни.
  3. Спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією вишукати кошти на завершення ремонтних робіт операційної та встановлення ліфта.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський), з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]