Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2017. № 113-4/2017 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять п’ята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 29.05.2020. № 1440-35/2020
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 18.03.2017.
№ 113-4/2017
Про визнання бійців-добровольців,
які брали участь у захисті територіальної
цілісності та державного суверенітету на Сході України

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою вшанування і гарантування соціального та правового захисту капеланів-добровольців, які здійснювали свою діяльність у зоні АТО/ООС, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей і звернення військових священників, обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до рішення обласної ради від 18.03.2017. № 113-4/2017 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”:

1.1. У тексті рішення після абревіатури “АТО” доповнити абревіатурою “ООС” (далі – АТО/ООС).

1.2. Пункт 1 викласти у такій редакції: “1. Визнати осіб, з числа жителів Івано-Франківської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, а також осіб, які виконували або виконують функції військових священників (капеланів) як добровольці, – капеланами-добровольцями АТО/ООС (далі – бійці-добровольці АТО/ООС або капелани-добровольці АТО/ООС). Також зазначені особи можуть бути визнані бійцями-добровольцями АТО/ООС або капеланами-добровольцями АТО/ООС посмертно (далі – бійці-добровольці АТО/ООС посмертно або капелани-добровольці АТО/ООС посмертно)”.

  1. Встановлення осіб капеланів-добровольців АТО/ООС здійснювати комісією із встановлення осіб бійців-добровольців АТО, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, створеною при облдержадміністрації та обласній раді.
  2. Департаменту з питань соціальної політики обласної державної адміністрації у встановленому порядку подати на затвердження відповідні зміни до Положення про комісію із встановлення осіб бійців-добровольців, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.
  3. Текст рішення оприлюднити на офіційному вебсайті обласної ради та в засобах масової інформації області.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей (Н. Чаплинська).

 

Голова обласної ради                                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]