Про звільнення ректора Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Зуб’яка Романа Миколайовича


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять п’ята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 29.05.2020. № 1464-35/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про звільнення ректора
Івано-Франківського обласного
інституту післядипломної
педагогічної освіти
Зуб’яка Романа Миколайовича

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про освіту”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, керуючись п. 2 ст. 36 КЗпП України, обласна рада

вирішила:

  1. Звільнити Зуб’яка Романа Миколайовича з посади ректора Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у зв’язку із закінченням строку дії трудового договору 30 червня 2020 року.
  2. Доручити департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович) призначити виконувача обов’язків ректора Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до заміщення вакантної посади ректора у встановленому законодавством порядку та розгляду цього питання на пленарному засіданні сесії обласної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]