Про оренду майна спільної власності територіальних громад  сіл,  селищ,  міст області


УКРАЇНА
 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять п’ята  сесія)

РІШЕННЯ

 

від 29.05.2020. № 1469-35/2020
м. Івано-Франківськ

 

Про оренду майна спільної
власності територіальних
громад  сіл,  селищ,  міст
області

 

Відповідно до статті 43  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, враховуючи відсутність механізму  передачі в оренду державного та комунального майна,  висновок постійної комісії  обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, обласна рада

вирішила:

  1. Встановити, що договори оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, укладені до набрання чинності Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, термін дії яких закінчується, починаючи з 01.07.2020 року, тимчасово, до затвердження Кабінетом Міністрів України порядку передачі в оренду державного та комунального майна, продовжуються відповідно до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 207-5/2016.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу  (О. Дзеса).

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]