Про надання згоди на передачу юридичної особи публічного права ”Русівський літературно-меморіальний музей Василя Стефаника”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять п’ята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 29.05.2020. № 1486-35/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про надання згоди на передачу
юридичної особи публічного права
”Русівський літературно-меморіальний
музей Василя Стефаника”

 

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні’, беручи до уваги рішення Снятинської районної ради від 19.12.2019 року № 964-28/2019 “Про звернення районної ради”, з метою збереження культурної спадщини Василя Стефаника, обласна рада

вирішила:

1. Дати згоду на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снятинського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області юридичної особи публічного права “Русівський літературно-меморіальний музей Василя Стефаника” (код ЄДРПОУ 02223632) за адресою: Снятинський район, село Русів, вулиця В. Стефаника, 20.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія, постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса) і з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]