Про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Друга сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2020. № 15-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про поточну ситуацію та стан
боротьби із захворюваністю
на COVID-19 в області

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області, обласна рада    

вирішила:

  1. Інформацію обласної державної адміністрації про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області і довідку постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики про проведений аудит закладів охорони здоров’я області, які безпосередньо задіяні до надання медичної допомоги хворим з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19) взяти до уваги (додаються).
  2. Обласній державній адміністрації:

2.1. Продовжити систематичний моніторинг стану захворюваності населення області на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, завантаження ліжкового фонду та якості лікувально-діагностичного процесу.

2.2. Завершити облаштування централізованого підведення кисню до стаціонарних ліжок у закладах першої лінії до 31.01.2021 року, визначених для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу, та дооснащення їх кисневими концентраторами відповідно до запланованих обсягів.

2.3. Вжити заходів щодо створення у закладах охорони здоров’я першої лінії незнижувального тримісячного запасу засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів та виробів медичного призначення.

2.4. Вжити належних заходів для сприяння відповідним підприємствам Івано-Франківської області у виготовленні дозвільної документації на виробництво медичного кисню.

З. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич


Додатки

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]