Про передачу на баланс та в оперативне управління об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.04.2021. № 152-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про передачу на баланс та
в оперативне управління
обєкта нерухомого майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області
на вул. Січових Стрільців, 30а
у м. Івано-Франківську

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи положення Господарського кодексу України, з метою забезпечення належного утримання та експлуатації об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області обласна рада

вирішила:

  1. Передати на баланс та в оперативне управління комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна об’єкт нерухомого майна (реєстраційний номер 1818534926101) на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську.

 Комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна забезпечити проведення незалежної оцінки зазначеного об’єкта нерухомого майна для взяття на баланс.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

 

Голова обласної  ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]