Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – адміністративний будинок на вул. Незалежності, 5 у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 23.04.2021. № 154-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про майно спільної власності
територіальних громад
сіл, селищ, міст області –
адміністративний будинок
на вул. Незалежності, 5
у м. Івано-Франківську

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 24 Закону України “Про охорону культурної спадщини”, враховуючи звіт № 33/21 про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта (адміністративний будинок за адресою вул. Незалежності, 5, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область), складений експертом з технічного обстеження будівель і споруд Іваночком Михайлом Михайловичем, пропозиції балансоутримувача – комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна (лист від 05.04.2021 р. № 110),  з метою утримання пам’ятки архітектури місцевого значення в належному стані та подальшої її безпечної експлуатації обласна рада   

вирішила:

  1. Комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна забезпечити негайне проведення комплексу робіт з реставрації та ремонту адміністративного будинку на вул. Незалежності, 5 у м. Івано-Франківську, що є пам’яткою архітектури місцевого значення і перебуває на його балансі та в оперативному управлінні, за наявності письмового дозволу органу охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації.
  2. Управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області (В. Даниш) та комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна (В. Костишин) вжити заходів для припинення чинних договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень  адміністративного  будинку на  вул. Незалежності, 5  у м. Івано-Франківську та повернення їх орендарями в термін до 01.06.2022 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]