Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, на вул. Б. Лепкого, 27/1 у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.04.2021. № 156-6/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про погодження технічної
документації із землеустрою
щодо встановлення меж частини
земельної ділянки, на яку
поширюється право сервітуту,
на вул. Б. Лепкого, 27/1
у м. Івано-Франківську

 

 

Відповідно до статей 8, 98-102, 122, 186 Земельного кодексу України, статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 55-1 Закону України “Про землеустрій”, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій, обласна рада

вирішила:

  1. Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, що перебуває в постійному користуванні Івано-Франківського краєзнавчого музею на вул. Б. Лепкого, 27/1 в м. Івано-Франківську (кадастровий номер 2610100000:06:002:0248, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування) площею 0,0177 га, з метою проходу та проїзду на транспортному засобі по наявному шляху.
  2. Керівництву Івано-Франківського краєзнавчого музею укласти договір постійного безоплатного сервітуту відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

 

Голова обласної ради                                                                           Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]