Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

від 25.09.2020. № 1577-37/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про продовження терміну дії контракту
з директором комунального підприємства
обласної ради з питань пошуку та
перепоховання жертв воєн,
депортацій та репресій тоталітарних
режимів “Память”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019, заяви Тимківа Василя Васильовича від 04.08.2020 року, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити термін дії контракту від 05 жовтня 2018 року, укладеного з директором комунального підприємства обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять” Тимківим Василем Васильовичем, на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]