Про продовження трудових відносин з директором комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Тридцять сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

від 25.09.2020. № 1579-37/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про продовження трудових відносин
з директором комунального
підприємства Івано-Франківської
обласної ради “Про-Експерт”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства, заяву Семотюка Василя Васильовича від 20.08.2020 року, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити трудові відносини з директором комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” Семотюком Василем Васильовичем.
  2. Доручити департаменту розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури (Г. Магулій ) укласти з Семотюком Василем Васильовичем контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба та постійну комісію обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства (Р. Білик).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]