Про звіт начальника Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” І. Балагутрака 


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

від 25.09.2020. № 1580-37/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про звіт начальника Івано-Франківського
регіонального центру з фізичної культури
і спорту інвалідів Інваспорт
І. Балагутрака 

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 17.05.2019 року № 1135-28/2019 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, заслухавши звіт начальника Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” І. Балагутрака, обласна рада

вирішила:

  1. Звіт начальника Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Балагутрака Івана Івановича взяти до уваги.
  2. Визнати роботу начальника Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Балагутрака Івана Івановича задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]