Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014, (зі змінами)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 09.07.2021. № 176-7/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про внесення змін до обласної програми
підтримки сімей загиблих, постраждалих
учасників Революції Гідності, учасників
бойових дій, осіб, які перебувають чи
перебували у складі добровольчих
формувань, що утворилися для захисту
незалежності, суверенітету та
територіальної цілісності України, та інших
громадян, які залучалися і брали
безпосередню участь в антитерористичній
операції в районах її проведення, чи у
здійсненні заходів із забезпечення
національної безпеки і оборони, відсічі і
стримування збройної агресії Російської
Федерації в Донецькій та Луганській
областях, забезпеченні їх здійснення,
затвердженої рішенням обласної ради від
06.06.2014. № 1259-28/2014, (зі змінами)

 

 

З метою ефективної реалізації обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014, (зі змінами), (далі – Програма), поліпшення соціального захисту сімей загиблих під час антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, надання їм всебічної підтримки, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку заходів, джерел та обсягів фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014, (зі змінами), (далі – Перелік), а саме:

1.1. Доповнити розділ 3 «Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення» Переліку пунктом 3.27 (додається).

1.2. Викласти пункт 2.11. “Забезпечення безкоштовним навчанням у державних професійно-технічних, вищих навчальних закладах дітей, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності” Переліку у новій редакції:

“Забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності”.

1.3. Викласти пункт 3.19. “Забезпечення безкоштовним навчанням у державних професійно-технічних, вищих навчальних закладах дітей, батьки яких загинули або постраждали під час антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил” Переліку у новій редакції:

“Забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил”.

  1. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) забезпечити координацію роботи з виконання заходів Програми.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

 

Голова обласної ради                                                                                      Олександр Сич


Додаток
до обласної програми
підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції
Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи
перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для
захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності
України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню
участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у
здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони,
відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в
Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

 

 

Перелік заходів, джерела та обсяги фінансування
обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

 

Назва замовника: Департамент соціальної політики облдержадміністрації

Назва Програми: обласна програма підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

№ з/пНайменування заходуВиконавецьТермін вико-нання, рокиОрієнтовні обсяги фінансування, тис. грн.Очікувані результати
Всьогов т. ч. за джерелами
Держав-ний бюджетОбласний бюджетРайонні і міські  бюджетиІнші дже-рела 

 

3. “Соціальна підтримка сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення
3.28.Забезпечення безкоштовного професійного навчання учасників АТО/ООС та членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газуДепартамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації2021 рікв межах кошто-рисних призна-чень в межах кошто-рисних призна-чень Професійна адаптація учасників АТО/ООС та членів їх сімей

 

 

Директор департаменту соціальної політики
обласної державної адміністрації                                                                       Володимир Корженьовський

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]