Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

від 09.07.2021. № 180-7/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про програму соціально-
економічного та культурного
розвитку області на 2021 рік

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 21.02.2020. № 1380-34/2020 “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2020 рік”.
  3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій спільно з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади забезпечити виконання завдань, визначених Програмою.
  4. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам вжити заходів для забезпечення виконання завдань, визначених Програмою.
  5. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Н. Іванів).

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич


Додаток


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]