Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.02.2014. № 1187-27/2014 «Про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища» (зі змінами)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Друга сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 23.12.2020. № 23-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 03.02.2014.
№ 1187-27/2014 «Про
обласний фонд охорони
навколишнього природного
середовища» (зі змінами)

 

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища (далі – Положення) та Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (далі – Порядок), затверджених рішенням обласної ради від 03.02.2014. № 1187-27/2014 «Про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища» (зі змінами):

– у тексті Положення та Порядку слова «постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування» замінити словами «постійна комісія обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму»;

– у тексті Порядку слова «виконавчі комітети міських рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади» замінити словами «органи місцевого самоврядування»;

– пункт 5 Положення викласти у новій редакції:

«5. Головними розпорядниками коштів Фонду є відповідні структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, субʼєкти державної системи моніторингу довкілля в Івано-Франківській області, які визначені рішеннями обласної ради про обласний бюджет на відповідний рік, про затвердження переліків природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на відповідний рік».

 

  1.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму (С. Басараб).

  

 

Голова обласної ради                                                                           Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]