Про передачу Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Десята cесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021. № 264-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про передачу
Івано-Франківського
національного академічного
драматичного театру
імені Івана Франка

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та враховуючи лист Міністерства культури та інформаційної політики України від 09.11.2021 № 13555/4.1, обласна рада

вирішила:

  1. Передати зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у державну власність цілісний майновий комплекс Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка (код ЄДРПОУ 02225447), в тому числі нежитлову будівлю Івано-Франківського обласного українського музично-драматичного театру імені І. Франка на вул. Незалежності, 42 у м. Івано-Франківську.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійні комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур), з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                       Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]