Про затвердження обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Десята сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 12.11.2021. № 274-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

 Про затвердження обласної програми
підтримки сімей загиблих, постраждалих
учасників Революції Гідності, учасників бойових дій,
осіб, які перебувають чи перебували у складі
добровольчих формувань, що утворилися для
захисту незалежності, суверенітету та
територіальної цілісності України, та
інших громадян, які залучалися і брали
безпосередню участь в антитерористичній
операції в районах її проведення, чи у
здійсненні заходів із забезпечення національної
безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної
агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській
областях, забезпеченні їх здійснення
на 2022-2026 роки

 

 

Заслухавши та обговоривши проєкт обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

вирішила:

1. Затвердити обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки (далі – Програма), (додається).
2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) спільно з структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації, районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями забезпечити неухильне виконання Програми.
3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при складанні проєкту обласного бюджету щороку передбачати кошти для виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
4. Виконавцям Програми при складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2022 та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.
5. Рекомендувати районним, міським, селищним та сільським радам затвердити у встановленому порядку відповідні програми на 2022-2026 роки, передбачивши видатки на виконання програм, виходячи з можливостей дохідної частини місцевих бюджетів.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


ДОДАТОК


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]