Про регіональну цільову програму “Просвіта: XXI століття” на 2022-2026 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Десята сесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021. № 279-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про регіональну цільову
програму “Просвіта: XXI століття”
на 2022-2026 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою поширення українських духовних цінностей серед громадськості краю та згуртування громад на основі просвітянської традиції, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики, обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити регіональну цільову програму “Просвіта: XXI століття” на 2022-2026 роки (далі – Програма), (додається).
  2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації при формуванні проєктів обласного бюджету на 2022-2026 роки передбачати кошти на виконання Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  3. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням Івано-Франківської обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період.
  4. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування розробити і затвердити програми “Просвіта: XXI століття” на 2022-2026 роки для відповідних адміністративних одиниць.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

Голова обласної ради                                                              Олександр Сич


ДОДАТОК


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]