Про призначення директора Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Десята cесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021. № 297-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про призначення директора
Івано-Франківської обласної
універсальної наукової
бібліотеки ім. І. Франка

 

Відповідно до статті 24 Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, (зі змінами), враховуючи протокол № 2 від 13.09.2021 року засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики від 05.11.2021., заяву
Бабій Л. В. від 15.09.2021 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Бабій Людмилу Василівну на посаду директора Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти з Бабій Людмилою Василівною контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

Голова обласної ради                                                                       Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]