Про призначення директора Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Десята cесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021. № 299-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про призначення директора
Івано-Франківського обласного
музею визвольної боротьби
імені Степана Бандери

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про музеї та музейну справу”, статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (зі змінами), враховуючи протокол № 2 від 13.09.2021 року засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери, висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики від 05.11.2021., заяву Коретчука Я. В. від 14.09.2021 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Коретчука Ярослава Володаровича на посаду директора Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти з Коретчуком Ярославом Володаровичем контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

Голова обласної ради                                                                       Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]