Про звіт директора Рогатинської спеціальної    школи Івано-Франківської обласної ради Кривун Мирослави Василівни  


УКрАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Десята сесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021 № 304-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про звіт директора Рогатинської
спеціальної    школи
Івано-Франківської обласної ради
Кривун Мирослави Василівни

 

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, абзацу 2 частини 12 статті 39 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016 № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики, обласна рада

вирішила:

  1. Звіт директора Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради Кривун Мирослави Василівни взяти до уваги.
  2. Роботу директора Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради Кривун Мирослави Василівни визнати задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики (Б. Томенчук).

Голова обласної ради                                                              Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]