Про депутатські запити


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Десята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 12.11.2021. № 318-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про депутатські запити

 

 

Відповідно до статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту обласної ради восьмого демократичного скликання обласна рада

вирішила:

  1. Підтримати депутатські запити згідно з додатком.
  2. Депутатські запити спрямувати за належністю голові обласної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ і організацій області.
  3. Відповіді на запити надати обласній раді та депутатам у місячний термін.

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


 

Додаток
до рішення обласної ради
від 12.11.2021. № 318-10/2021

 

ПЕРЕЛІК ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

 

  1. Депутатський запит Романа Білика до заступника начальника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки – начальника відділу державного контролю за безпекою на транспорті в Івано-Франківській області Державної служби України з безпеки на транспорті І. Гарасимка – щодо встановлення системи габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі Т0904 Озеряни-Кути в селі Тростянець Заболотівської територіальної громади.
  2. Депутатський запит Романа Білика до голови обласної державної адміністрації С. Онищук – щодо виділення у 2022 році коштів для продовження капітального ремонту автомобільної дороги С091201 Тулуків-Стецева.
  3. Депутатський запит Назарія Кизимишина до голови обласної державної адміністрації С. Онищук – щодо виділення коштів на ремонт дороги С090611 Верхня-Збора-Кулинка на ділянці Збора-Кулинка протяжністю 3,9 км на території Верхнянської територіальної громади Калуського району.
  4. Депутатський запит Олега Понайди до голови обласної державної адміністрації С. Онищук та в. о. директора ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ” Р. Сілецького – щодо виділення коштів на капітальний ремонт моста на автомобільній дорозі Рожнятів-Вербівка км 3+284 через річку Дуба в селищі Рожнятів.

 

 

Керуючий справами обласної ради                                    Михайло Королик

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]