Про внесення змін до рішення обласної ради від 12.11.2021. № 266-10/2021 «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2021 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища»


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

   РІШЕННЯ

 

від 17.12.2021. № 332-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 12.11.2021.
№ 266-10/2021 «Про фінансування
природоохоронних заходів
за рахунок понадпланових річних
надходжень у 2021 році до обласного
фонду охорони навколишнього
природного середовища»

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку природоохоронних заходів для здійснення фінансування за рахунок понадпланових річних надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році, затвердженого рішенням обласної ради від 12.11.2021. № 266-10/2021, (далі – Перелік), а саме:

1.1. У пункті 12 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво каналізаційних мереж та влаштування системи водовідведення в селищі Верховина, присілок Безвідне та будівництво необхідних споруд для очищення стічних вод (вул. Данищука) в селищі Верховина Верховинського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Рекультивація полігону ТПВ в с. Бережниця Верховинського району Івано-Франківської області (коригування кошторису)».

1.2. У пункті 37 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Черемош біля худобомогильника с. Кобаки Косівського району Івано-Франківської області» замінити на «Нове будівництво берегоукріплювальних споруд на р. Черемош біля худобомогильника с. Кобаки Косівського району Івано-Франківської області (коригування проекту)».

1.3. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, а саме:

– зменшити призначення по субвенції бюджету Солотвинської селищної територіальної громади на 70,0 тис. гривень, вилучивши з Переліку пункт 42, відповідно у позиції «Всього» цифри «799,23» замінити цифрами «729,23»;

– доповнити Перелік розпорядником бюджетних коштів «Департамент соціальної політики облдержадміністрації» та пунктом 53 такого змісту:

«53 «Реконструкція роздільної каналізаційної мережі та споруд на ній на території Погонянського психоневрологічного інтернату Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» – 70,0 тис. гривень»;

– доповнити Перелік позицією «Всього» по розпоряднику коштів «Департамент соціальної політики облдержадміністрації» з цифрами «70,0».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму (С. Басараб).

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]