Про Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 17.12.2021. № 337-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про Комплексну програму розвитку
агропромислового комплексу
та сільських територій
Івано-Франківської області
на 2022-2025 роки

З метою створення організаційно-економічних умов для ефективного соціально спрямованого розвитку аграрного сектору, стабільного забезпечення населення якісною і безпечною вітчизняною сільськогосподарською продукцією, галузей промисловості сільськогосподарською сировиною, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) при формуванні проєктів обласного бюджету на 2022-2025 роки передбачати кошти на виконання заходів Програми.
  3. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини і затверджуються рішенням обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період чи зміни до нього.
  4. Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації здійснювати фінансування проєктів, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу, за умови їх співфінансування з відповідних місцевих бюджетів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич


ДОДАТОК


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]