Про затвердження обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 17.12.2021. № 339-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про затвердження обласної
цільової програми забезпечення
житлом працівників Управління
Служби безпеки України
в Івано-Франківській області
на 2022-2026 роки

 

 

Заслухавши та обговоривши проєкт обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити обласну цільову програму забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В.Корженьовський) при складанні та поданні департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) бюджетних запитів на 2022-2026 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.
  3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при складанні проєкту обласного бюджету щороку передбачати кошти для виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  4. Виконавцям Програми при складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2022 та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.
  5. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                                      Олександр Сич


Додатки


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]