Про стан надання медичної допомоги в області хворим на онкологічні захворювання


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 24.12.2021. № 351-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про стан надання медичної
допомоги в області хворим
на онкологічні захворювання

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію про стан надання медичної допомоги в області хворим на онкологічні захворювання, обласна рада 

вирішила:

  1. Інформацію департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації про стан надання медичної допомоги в області хворим на онкологічні захворювання взяти до уваги (додається).
  2. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації активізувати роботу щодо раннього виявлення та скринінгу онкологічних захворювань закладами первинної медико-санітарної допомоги, дотримання стандартів надання медичної допомоги хворим на онкологічні захворювання закладами охорони здоров’я вторинного і третинного рівня.
  3. Рекомендувати Івано-Франківській облдержадміністрації звернутися до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо виділення додаткового фінансування на закупівлю лінійного прискорювача в рамках співфінансування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

Голова обласної ради                                                                      Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]