Про призначення директора спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу “Прикарпаття”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 24.12.2021. № 362-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про призначення директора
спеціалізованої дитячо-юнацької
спортивної школи олімпійського
резерву з футболу “Прикарпаття”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики, подання управління спорту Івано-Франківської облдержадміністрації, беручи до уваги заяву Криса Віктора Миколайовича
від 01.12.2021, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Криса Віктора Миколайовича на посаду директора спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу “Прикарпаття”.
  2. Доручити управлінню спорту Івано-Франківської облдержадміністрації (О. Оклієвич) укласти з Крисом В. М. контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики (Б. Томенчук).

 

 

Голова обласної ради                                                                      Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]