Про внесення змін до рішення обласної ради від  17.05.2019. №  1142-28/2019 “Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – адміністративну будівлю на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 24.12.2021. № 369-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від  17.05.2019.
№  1142-28/2019 Про майно
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області –
адміністративну будівлю
на вул. Грушевського, 21
у м. Івано-Франківську

 

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Пункт 1 рішення викласти в новій редакції:

“1. Встановити, що приміщення адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську використовуються обласною радою, підприємствами, установами, організаціями спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області для здійснення своїх функцій, а також органами державної влади та органами місцевого самоврядування, крім випадків, що передбачають використання частини такого майна з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо такими закладами, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності таких закладів, їх працівників та відвідувачів.

Користування приміщеннями адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21  у м. Івано-Франківську здійснюються на умовах оренди без права передачі в суборенду. Розмір орендної плати визначається згідно з Особливостями передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та Методикою розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженими відповідними рішеннями обласної ради”.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]