Про депутатські запити


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 24.12.2021. № 377-11/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про депутатські запити

 

Відповідно до статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту обласної ради восьмого демократичного скликання обласна рада

вирішила:

  1. Підтримати депутатські запити згідно з додатком.
  2. Депутатські запити спрямувати за належністю голові обласної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ і організацій області.
  3. Відповіді на запити надати обласній раді та депутатам у місячний термін.

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


Додаток
до рішення обласної ради
від 24.12.2021. № 377-11/2021

ПЕРЕЛІК ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

 

  1. Депутатський запит Сергія Волошина до голови обласної державної адміністрації С. Онищук – щодо передбачення у 2022 році коштів на берегоукріплення річки Ославка вздовж вулиці Івана Франка в селі Білі Ослави (урочище Печеніжин) Надвірнянського району Івано-Франківської області.
  2. Депутатський запит Сергія Волошина до голови обласної державної адміністрації С. Онищук – щодо передбачення у 2022 році коштів на берегоукріплення річки Бистриця Надвірнянська в селі Фитьків Надвірнянського району Івано-Франківської області.
  3. Депутатський запит Івана Приймака до голови обласної державної адміністрації С. Онищук – щодо надання інформації про протяжність доріг державного та місцевого значень на території області; розміри субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт, утримання доріг місцевого значення, кількість кілометрів відремонтованих доріг (у розрізі територіальних громад), в тому числі у відсотках до загальної протяжності доріг, з 2018 по 2021 роки.

 

 

Керуючий справами обласної ради                                    Михайло Королик

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]