Про тимчасове звільнення орендарів від плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на період дії правового режиму воєнного стану в Україні


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

23.03.2022                             м. Івано-Франківськ                              № 382-13/2022

 

 

 

Про тимчасове звільнення
орендарів від плати за користування
майном спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міст області на період дії правового
режиму воєнного стану в Україні

 

 

Відповідно до статей 43 і 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України “Про правовий режим воєнного стану” та “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, частини шостої статті 762 Цивільного кодексу України, враховуючи укази Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, від 14 березня 2022 року № 133/2022 “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні” та висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Звільнити орендарів від плати за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області тимчасово на період дії правового режиму воєнного стану, який введено в Україні з 24 лютого 2022 року.
  2. Управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області (В. Даниш) припинити нарахування орендної плати за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
  3. Встановити, що дія цього рішення не поширюється на договори оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, щодо яких встановлено пільгову орендну плату в розмірі 1,20 грн з урахуванням ПДВ у рік.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

 

Голова обласної ради                                                      Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]