Про продовження терміну дії контракту з генеральним директором Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина” Дебенком І. Б.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                             м. Івано-Франківськ                     № 385-13/2022

 

 

 

Про продовження терміну дії
контракту з генеральним директором
Івано-Франківського обласного
телебачення “Галичина”
Дебенком І. Б.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням  обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики, беручи до уваги заяву генерального директора Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина” від 18.01.2022 року Дебенка І. Б., обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити термін дії контракту від 27 березня 2017 року, укладеного з генеральним директором Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина” Дебенком Ігорем Богдановичем, на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]