Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна Костишиним В. І.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ                 № 387-13/2022

 

 

Про продовження терміну дії
контракту з директором
комунального підприємства
Івано-Франківської обласної ради
з експлуатації майна
Костишиним В. І.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, беручи до уваги  заяву директора комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна Костишина В. І. від 31.01.2022 р., враховуючи пропозиції наглядової ради комунального підприємства Івано-Франківської обласної  ради з  експлуатації   майна    (протокол   № 4    від 10.02.2022 р.), висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити термін дії контракту від 30 квітня 2014 року (зі змінами), укладеного з директором комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради Костишиним Віталієм Івановичем, на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]