Про продовження терміну дії контракту з генеральним директором Івано-Франківського обласного комунального агролісогоспо- дарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олійником О. Б.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

23.03.2022                             м. Івано-Франківськ                     № 388-13/2022

 

 

Про продовження терміну дії
контракту з генеральним директором
Івано-Франківського обласного
комунального агролісогоспо-
дарського підприємства
Івано-Франківськоблагроліс
Олійником О. Б.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення  з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням  обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, враховуючи рішення наглядової ради Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськ-облагроліс” (протокол № 2 від 27.01.2022), висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій, беручи до уваги заяву генерального директора Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олійника О. Б. від 27.01.2022 року, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити термін дії контракту від 29 березня 2017 року, укладеного з генеральним директором Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” Олійником Олегом Богдановичем, на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр СИЧ

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]