Про звіт директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Братковського Р. С.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ             № 393-13/2022

 

Про звіт директора-художнього
керівника Івано-Франківського
академічного обласного театру
ляльок ім. Марійки Підгірянки
Братковського Р. С.

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (зі змінами), обласна рада

вирішила:

  1. Звіт директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Братковського Романа Степановича взяти до уваги.
  2. Роботу директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Братковського Романа Степановича визнати задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                    Олександр Сич

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]