Про призначення директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ             № 394-13/2022

 

Про призначення директора-
художнього керівника
Івано-Франківського академічного
обласного театру ляльок
ім. Марійки Підгірянки

 

Відповідно до статті 19 Закону України «Про театри і театральну справу», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (зі змінами), враховуючи   протокол № 2 від 29.11.2021 засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки, висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики від 09.02.2022, заяву Братковського Р. С. від 01.12.2021, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Братковського Романа Степановича на посаду директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки шляхом укладення контракту.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти з Братковським Романом Степановичем контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

Голова обласної ради                                                    Олександр Сич

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]