Про призначення директора Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ             № 395-13/2022

 

 

Про призначення директора
Івано-Франківського фахового
музичного коледжу імені
Дениса Січинського

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (зі змінами), враховуючи протокол № 6 від 26.01.2022 виборчої комісії з рейтингового голосування керівника закладу фахової передвищої освіти Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського, висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики від 16.02.2022, беручи до уваги заяву Гундера П. М. від 31.01.2022, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Гундера Петра Михайловича на посаду директора Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти контракт з директором Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

Голова обласної ради                                                    Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]