Про продовження трудових відносин з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Матейком М. Ф.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ             № 398-13/2022

 

 

Про продовження трудових
відносин з генеральним директором
комунального некомерційного
підприємства «Обласний клінічний
центр екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф
Івано-Франківської обласної ради»
Матейком М. Ф.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву генерального директора комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Матейка М. Ф. від 01.02.2022 року, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити трудові відносини з Матейком Мироном Федоровичем на посаді генерального директора комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко) укласти контракт з Матейком Мироном Федоровичем терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

Голова обласної ради                                                    Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]