Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Стовбана М. П.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.03.2022                            м. Івано-Франківськ                 № 399-13/2022

 

 

Про призначення на посаду
генерального директора комунального
некомерційного підприємства
«Івано-Франківська обласна клінічна
інфекційна лікарня Івано-Франківської
обласної ради» Стовбана М. П.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, на підставі подання та протоколу конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» від 28.12.2021 № 3, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, беручи до уваги заяву М. Стовбана від 11.01.2022, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Стовбана Миколу Петровича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради».
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» терміном на три роки.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]