Про звіт генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Я. Ю.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

11.05.2022                          м. Івано-Франківськ                           № 423-14/2022

 

Про звіт генерального
директора національного музею
народного мистецтва Гуцульщини
та Покуття імені Й. Кобринського
Ткачук Я. Ю.

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст   області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (із змінами), обласна рада

вирішила:

  1. Звіт генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Ярослави Юріївни взяти до уваги.
  2. Роботу генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Ярослави Юріївни визнати задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

Голова обласної ради                                                         Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]