Про призначення генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

11.05.2022                            м. Івано-Франківськ             № 424-14/2022

Про призначення генерального
директора національного музею
народного мистецтва Гуцульщини
та Покуття імені Й. Кобринського

Відповідно до статті 26 Закону України «Про музеї та музейну справу», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019 (зі змінами), враховуючи протокол № 2 від 18.02.2022 засідання конкурсної комісії на заміщення посади генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, висновок постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики від 03.05.2022, заяву Ткачук Я. Ю. від 21.03.2022, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Ткачук Ярославу Юріївну на посаду генерального директора національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти з Ткачук Ярославою Юріївною контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

Голова обласної ради                                                    Олександр Сич


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]