Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального  некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр  Івано-Франківської обласної  ради”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

11.05.2022                            м. Івано-Франківськ                № 426-14/2022

 

 

Про передачу іншого окремого
індивідуально визначеного майна
комунального  некомерційного
підприємства “Івано-Франківський
обласний фтизіопульмонологічний
центр  Івано-Франківської
обласної  ради”

 

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “Про передачу об’єктів права державної  та  комунальної  власності”,  враховуючи  лист  Калуської  міської  ради від 31.12.2021 № 2987/02-21/06 та погодження комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” від 24.01.2022 № 40/01-04 і департаменту  охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 28.01.2022 № 175/01-20/10, обласна  рада

вирішила:

  1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області у комунальну власність Калуської міської територіальної громади інше окреме індивідуально визначене майно комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний  фтизіопульмонологічний  центр  Івано-Франківської обласної ради” для використання комунальним некомерційним підприємством  “Калуська  міська лікарня Калуської  міської  ради”  згідно з переліком, що додається.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія, постійні комісії обласної ради з питань комунального майна  та житлово-комунального господарства (І. Очкур), з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

Голова обласної ради                                                       Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]